Matematikos Korepetitoriai Be Jokių Mėnesio Mokesčių

Matematikos, chemijos ir fizikos korepetitoriai be jokių mėnesio mokesčių ar įsipareigojimų; mokate tik už lankytas pamokas!

Dovanojame nemokamą pamoką kiekvieną kartą, kai mokate už 9 pamokas!

Dėmesio mokiniams ir jų tėvams! Pastaruoju metu dauguma korepetitorių bando apgauti klientus nurodydami ne pilnos, o akademinės valandos (45 min.) kainą, todėl susigundžius tariamai žemesne kaina, pamokų trukmė bus gerokai mažesnė nei tikėtasi. Norime atkreipti dėmesį, kad mūsų pamokos vyksta pilną valandą (60 min).

Jūsų patogumui, skliaustuose nurodyta ir Matematikos Mokyklos akademinės valandos kaina, kad galėtumėte ją palyginti su kitų korepetitorių kainomis.

PaslaugaValandos Kaina
Matematikos, fizikos, chemijos pamokos grupėse (gyvai arba internetu)15 EUR (11.25 EUR)
Asmeninis matematikos, fizikos, chemijos korepetitorius (gyvai arba internetu)30 EUR (22.50 EUR)
Matematikos uždavinių sprendimasPagal susitarimą
Kitos paslaugosPagal susitarimą

Skliaustuose nurodyta akademinės valandos kaina.

Jokių Mėnesio Mokesčių ar Įsipareigojimų