Asmeninis Fizikos Korepetitorius

Fizikos Korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje

Individualios fizikos pamokos gyvai arba internetu

Greitas spragų šalinimas, paruošimas pamokoms ir atsiskaitymams

Mokomosios medžiagos pateikimas mokiniui įdomiausiu būdu

Asmeninės konsultacijos ir išsamios ataskaitos apie mokymosi pažangą

Asmeninis Fizikos Korepetitorius

Fizikos korepetitorius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje padės suprasti fiziką 7-12 klasių mokiniams, greitai pagerins jų pažymius, paruoš pamokoms ir atsiskaitymams. Individualių pamokų metu atsižvelgiama į asmeninius mokinio pomėgius, o reikalinga medžiaga pateikiama taip, kad mokytis būtų lengva bei įdomu.

Skirtingai nuo kitose švietimo įstaigose dirbančių pedagogų, asmeninis fizikos korepetitorius kiekvieną mokinį moko jam pačiam įdomiausiu būdu. Pavyzdžiui, jei mokinys domisi sportu, jis sužinos kaip sportininko organizme vienos rūšies energija virsta kita ir kaip fizikos dėsniai veikia kiekvieną sporto šaką. O galbūt mokinys mėgsta kompiuterinius žaidimus? Fizikos mokytojas jam padės pritaikyti reikalingus dėsnius ir greitai įveikti savo draugus ar bendraklasius kompiuteriniuose žaidimuose. O svarbiausia, jog tokiu būdu mokinys pats noriai mokosi toliau, dėl ko jo žinios ir pažymiai gerėja ypač greitai.

Individualios fizikos pamokos metu taip pat analizuojami mokykloje rašyti kontroliniai darbai, šalinamos ankstesnių temų spragos, ruošiamasi būsimoms pamokoms ir atsiskaitymams mokykloje. Po kiekvieno užsiėmimo korepetitorius tėvams siunčia išsamią ataskaitą apie moksleivio naujai išmoktą temą ir daromą pažangą.

Individualios Fizikos Pamokos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje